Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

« Tüm Etkinlikler

Yazılımda Kariyer Yolu 6

Mart 21 @ 14:00 16:00

Etkinlik hakkında bütün bilgilere ulaşmak için lütfen metnin hepsini okuyunuz. Etkinlik içeriği detaylı bir şekilde bulunmaktadır.

Etkinliğimiz katılım sertifikalıdır. Verilen sertifikaların kimliği bulunmaktadır ve Sertifika Sorgulama – Yazilim Muhendisligi Toplulugu bağlantısından sorgulanabilir sertifikalardır.

Etkinlik Zaman ve Mekan Bilgileri

Etkinlik Tarihi: 21 Mart Perşembe

Etkinlik Başlangıç Saati: 14.00

Etkinlik Bitiş Saati: 16.00 (Tahmini)

Etkinliğin Gerçekleşeceği Yer: Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Öğrenci Yaşam Merkezi Prof. Dr. Aziz Sancar Konferans Salonu (Gri Salon)

“Yazılımda Kariyer Yolu” etkinlikleri neden düzenleniyor ?

Yazılım sektöründe çalışmak için birçok farklı alan mevcut. Bu etkinlik serisi de bu alanlarda deneyimli yazılımcıların ya da iş süreçlerinde yazılımcılarla birlikte bulunan deneyimli kişilerin tecrübelerini öğrencilere aktarmasını sağlamak için düzenleniyor.

Etkinlik İçeriği:

Softtech şirketinde “GenAI Engineer” pozisyonunda görev yapan Şeyma SARIGİL tarafından “Sektörde Yapay Zekanın Geçmişi ve Geleceği” konusu işlenecektir.

Secure Fors şirketinde “Kurucu” pozisyonunda görev yapan Ersin EROL tarafından “Dijital Dünyada Yaşanan Sessiz Savaşlar: Siber Saldırıların Arka Yüzü” konusu işlenecektir.

Şeyma SARIGİL
ersin EROL
Yazılım Mühendisliği Topluluğu

Duyurularımızdan haberdar olmak için WhatsApp grubumuza katılıp sosyal medya hesaplarımızdan takip Etmeyi Unutmayın

Ücretsiz

Yazılım Mühendisliği Topluluğu

Prof. Dr. Aziz Sancar Konferans Salonu

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Öğrenci Yaşam Merkezi Gri Salon