Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

« Tüm Etkinlikler

Blockchain ve Web3.0 Zirvesi / Bandırma

Mart 27 @ 14:00 17:00

Etkinlik hakkında bütün bilgilere ulaşmak için lütfen metnin hepsini okuyunuz. Etkinlik içeriği detaylı bir şekilde bulunmaktadır.

Etkinliğe üniversite dışından veya farklı üniversitelerden de katılım sağlanabilir.

Etkinliğimiz katılım sertifikalıdır. Verilen sertifikaların kimliği bulunmaktadır. NFT ve PDF şeklinde katılan kişilere sertifika verilecektir.

Etkinliğe katılmak için herhangi bir şart yoktur. Etkinlik tarih ve saatinde Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonunda bulunarak katılım sağlayabilirsiniz.

Etkinlik Zaman ve Mekan Bilgileri

Etkinlik Tarihi: 27 Mart Çarşamba

Etkinlik Başlangıç Saati: 14.00

Etkinlik Bitiş Saati: 17.00 (Tahmini)

Etkinliğin Gerçekleşeceği Yer: Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlük Binası Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu

Etkinlik İçeriği:

Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümünde “Blokzincir Eğitmeni” pozisyonunda görev yapan İsmail Hakkı Polat tarafından “Web 3.0’a Giriş” konusu işlenecektir.

CDAA Dijital Varlık Eğitmeni” pozisyonunda görev yapan Türker Balkar tarafından “Web 3.0 Alanında İş, Kariyer ve Yatırım Fırsatları” konusu işlenecektir.

Mindstone Blockchain Labs şirketinde “CEO” pozisyonunda görev yapan Tansel Kaya tarafından “Web 3.0 İşletmeciliği ve Geliştiriciliği” konusu işlenecektir.

.

.

İsmail Hakkı Polat
Türker Balkar
Tansel Kaya
Yazılım Mühendisliği Topluluğu
Ücretsiz

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu

Merkez Yerleşke Rektörlük Binası 10200