Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

« Tüm Etkinlikler

Yazılımda Kariyer Yolu 5

2 Kasım 2023 @ 12:00 17:00

Etkinlik hakkında bütün bilgilere ulaşmak için lütfen metnin hepsini okuyunuz. Etkinlik içeriği detaylı bir şekilde bulunmaktadır. Etkinlikte çekiliş gerçekleşecektir. Çekilişe katılmak için bu metnin sonunda bulunan formu doldurmanız gerekmektedir.

Etkinliğimiz katılım sertifikalıdır. Verilen sertifikaların kimliği bulunmaktadır ve Sertifika Sorgulama – Yazilim Muhendisligi Toplulugu bağlantısından sorgulanabilir sertifikalardır.

Yazılımda Kariyer Yolu 5 Ana Afiş

Etkinlik Zaman ve Mekan Bilgileri

Etkinlik Tarihi: 2 Kasım Perşembe

Etkinlik Başlangıç Saati: 12.00

Etkinlik Bitiş Saati: 17.00

Etkinliğin Gerçekleşeceği Yer: Öğrenci Yaşam Merkezi (Yemekhanenin Üstü) Gri Salon

Etkinliğimiz 2 Kasım Perşembe Günü 12.00-17.00 saatleri arasında Öğrenci Yaşam Merkezi Gri Salon‘da gerçekleştirilecektir. Sizi 11.45’de etkinlik öncesi kahve ikramımıza bekliyoruz.

“Yazılımda Kariyer Yolu” etkinlikleri neden düzenleniyor ?

Yazılım sektöründe çalışmak için birçok farklı alan mevcut. Bu etkinlik serisi de bu alanlarda deneyimli yazılımcıların ya da iş süreçlerinde yazılımcılarla birlikte bulunan deneyimli kişilerin tecrübelerini öğrencilere aktarmasını sağlamak için düzenleniyor.

Etkinlik İçeriği:

Teknopark İstanbul Cube Incubation şirketinde “Ekosistem ve Stratejik İş Birliği Yöneticisi” pozisyonunda görev yapan Rıdvan Ağaç tarafından “Cube Incubation Girişim Destek Programları” konusu işlenecektir.

Moka şirketinde “Yazılım Mimarı” pozisyonunda görev yapan Cihan Dalgıçdir tarafından “BT Kariyerinde Başarının Zihin Açıcı Anahtarı” konusu işlenecektir.

Doktia Yazılım şirketinde “Operasyon Müdürü” pozisyonunda görev yapan Deniz Şenyer tarafından “Sağlığın Dijitalleşmesinde Telesağlığın Önemi” konusu işlenecektir.

PayCore şirketinde “DevOps Danışmanı” pozisyonunda görev yapan Sedat Şencan tarafından “Yapay Zeka İle Devops: Geleceğin Yazılım Geliştirme Süreçleri” konusu işlenecektir.

Duyurularımızdan haberdar olmak için WhatsApp grubumuza katılıp sosyal medya hesaplarımızdan takip Etmeyi Unutmayın

Ücretsiz

Yazılım Mühendisliği Topluluğu

Öğrenci Yaşam Merkezi Gri Konferans Salonu

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Merkez Kampüs