Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

« Tüm Etkinlikler

Yazılımda Kariyer Yolu 1 – Sertifikalı Webinar

25 Mayıs 2023 @ 18:00 22:00

Etkinliğimiz katılım sertifikalıdır. Verilen sertifikaların kimliği bulunmaktadır ve Sertifika Sorgulama – Yazilim Muhendisligi Toplulugu bağlantısından sorgulanabilir sertifikalardır.

Etkinlik İçeriği

” Yazılımda Kariyer Yolu ” etkinliğinin konusu; yazılım sektöründe çalışmak için çeşitli alanlar bulunuyor. Her alandan deneyimli konuşmacıların davet edilip o yazılım alanının öğrencilere tanıtmasıdır.

Ford Otosan şirketinde “Linux Sistem Yöneticisi ve Büyük Veri Yöneticisi” pozisyonunda görev yapan Birkan Herdinç tarafından “IT Dünyasında Linux’un Yeri” konusu işlenecektir.

Ford Otosan şirketinde “Kıdemli Linux Sistem Yöneticisi” pozisyonunda görev yapan Ömer Ç. tarafından “Linux Dünyasına Pardus İle Başlamak” konusu işlenecektir.

Trendyol Şirketinde “Yazılım Test Mühendisi” pozisyonunda görev yapan Berrin Maralı tarafından “Yazılımda Testin Önemi ve Merak Edilenler” konusu işlenecektir.

WhoMii şirketinde “Senior Yazılım Mühendisi” pozisyonunda görev yapan Barış Şenyerli tarafından “Yazılım Yolculuğunda Kendini Keşfetmek: Algoritma Bilgisi ve Para Kaygısından Arınmak” konusu işlenecektir.

UniTurk şirketinde “Ağ ve Sistem Uzmanı” pozisyonunda görev yapan Mücahit BOLAT tarafından “Siber Güvenlik Alanında Merak Edilenler” konusu işlenecektir.

Ücretsiz

Yazılım Mühendisliği Topluluğu

Microsoft Teams

Online Türkiye
Mekan Websitesi görüntüleyin.